تور برزیل

سفری ماجراجویانه به برزیل

کشورهای بسیاری زیادی در دنیا وجود دارد که می توان برای مسافرت و تفریح آن ها را انتخاب کرد، برخی از این کشورها به دلیل آداب و رسوم خود و برخی به خاطر بناهای تاریخ و جاذبه های طبیعی خود معروف می باشند. افراد با توجه به روحیه و نیاز خود سعی می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

برزیل یکی از کشورهایی که برای تفریح و تجربه ماجراجویانه بسیار مناسب می باشد، این کشور که دارای تاریخ و فرهنگ بسیار غنی می باشد، مردمی بسیار متفاوت دارد، قسمت عظیمی از جنگل های آمازون در برزیل قرار دارد و خود به بخشی از بزرگترین جاذبه دیدنی و متفاوت این کشور بدل گردیده است. فستیوال ها و جشن های بسیار معروف و رنگارنگی در برزیل برگزار می شود، سالانه گردشگران بسیار زیادی برای همین به برزیل سفر می کنند تا بتوانند در این فستیوال ها شرکت کنند.در ادامه قصد داریم تا تعدادی از جاذبه های دیدنی و منحصر به فرد برزیل را برای شما معرفی کنیم، با کاروانیک همراه باشید تا سفری ماجراجویانه به برزیل را تجربه کنیم.

سواحل سالوادور

سواحل سالوادور برای شنا و غواصی و قایق رانی بسیار مناسب است، موج های قوی این دریا برای بسیاری از موج سواران رویایی می باشد.سواحل این شهر توسط صخره ها احاطه شده اند و تشکیل زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است.در این شهر موسیقی و شادی موج می زند.

سواحل سالوادور

رودخانه آمازون

این رودخانه یکی از عجیب ترین رودخانه های دنیا است، آمازون دومین رودخانه طولانی در جهان است و تنها کمی از رودخانه نیل کوتاه تر است.شاید برای شما جالب باشدبدانید که در این رودخانه 3000 گونه ماهی در آمازون شناخته شده است. قسمتی از آب این رودخانه گرم و راکد می باشد که زیست بومی بسیار دیدنی را در منطقه ایجاد کرده است.

آبشارهای ایگواکو

این آبشار که در مرز برزیل و آرژانتین قرار دارد، از 275 آبشار در امتداد رودخانه ایگواکو تشکیل شده است.چشمگیرترین این آبشار ها که زیبایی عجیبی دارد 82 متر ارتفاع دارد. این محل یکی از جاذبه هایی که سالانه گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند.

آبشارهای ایگواکو

موزه هنر

این موزه یکی از موزه های بسیار معروف سائوپائولو و کشور برزیل است، این موزه که در سال 1968 افتتاح شد مجموعه ای از بهترین آثار هنرمندان مدرن و امپرسیونیست  شامل “ون گوگ“، ” ماتیس” ” پیکاسو” را در دل خود جای داده است. مجسمه های معروفی نیز در این موزه وجود دارد که ارزش بسیار زیادی را دارد.

کلیسای جامع

این کلیسای بسیار زیبا که در سال 1913 تا 1967 ساخته شده است . این کلیسا به سبک نئوگوتیک و نمای بیرونی، نوشته هایی برگرفته از سخنان مسیح و رهنمودهای او به چشم می خورد.با این که کل بنا متاثر از سبک هنری نئوگوتیک است اما گنبد این کلیسا هنر رنسانسی را به نمایش می گذارد.در فضای داخلی این کلیسا یک نقاشی شیشه ای بزرگ وجود دارد ، این نقاشی تاریخ کاتولیک برزیل را به تصویر می کشد.گردشگران همچنین می‌توانند از زیرزمین کلیسا که مجسمه‌های مرمر و قبرها در آنجا قرار دارد، بازدید کنند.

صومعه بندیکت

این کلیسا که در اواخر قرن شانزدهم میلادی ساخته شده است،بسیار زیبا و رویایی است، چیزی که از این کلیسا امروزه می بینیم مربوط به سال های 1910 تا 1922 است.فضای داخلی این کلیسا با تزئینات قرن هفدهمی پوشیده است، تصویر مریم مقدس که به مرواریدهای تزئین شده و همچنین صلیبی که قدمت آن به سال 1777 بازمی گردد.بازدید از این بنا را در برنامه تور برزیل خود قرار دهید.تا از زیبایی های منحصر به فرد آن لذت ببرید.

صومعه بندیکت

مسیح نجات دهنده

این مجسمه که یکی از معروف ترین بناهای دنیا می باشد ف به نماد برزیل و ریو بدل گردیده است. مسیح نجات دهنده مجسمه معروف عیسی در ریو دو ژانیر است که سالانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا جذب می کند.این مجسمه در ارتفاع 700 متری کوه قرار دارد و ارتفاع خود مسیح به 39.6 متر می رشد.

مجسمه مسیح

کارناوال ریو

همانطور که گفته شد، فستیوال ها و جشن های بسیار معروفی در برزیل برگزار می شود. اما بزرگترین و بهترین کارناوال بدون شک کارناوال ریو است.در این کارناوال تعداد زیادی از مردم برزیل و خارجی به مدت 4 روز شرکت می کنند.

در آخر باید گفت یکی از بهترین وسایل سفر به برزیل، سفر دریایی است سوار با کشتی کروز یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توان انجام داد.این کشتی بهترین امکانات رفاهی را در اختیار مسافران خود قرار می دهد. این کشتی که امکانات تفریحی و راحتی یک شهر کوچک را دارد محلی بسیار مناسب برای گردشگران و مسافران است.تور کشتی کروز خود یکی از بهترین تورهایی است که می توان آن را تجربه کرد و به نقاط مختلف دنیا سفر کرد.