جرج تاون - تورمالزی

سفری فراموش نشدنی به مالزی را در نوروز 97 تجربه کنید…

یکی از بهترین تصمیماتی که می توان برای سفر تفریحی نوروز 97 گرفت، رفتن به مناطق و کشورهایی است که از نظر جاذبه های دیدنی بی نظیر می باشند. از طرفی این کار باعث می شود تا در کنار خانواده تجربه ای بی نظیر را بدست آورید و با قوای مناسب به فعالیت های روزانه و کاری خود بپردازید. اما کجا برویم!!!؟

همانطور که گفته شد در دنیا مناطق بسیار زیبایی وجود دارد که می توان براساس روحیه و علاقه خود انتخاب کرد و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده خود از امکانت رفاهی و تفریحی آن ها استفاده کرد.در دهه های اخیر استقبال بسیار زیادی برای سفر به کشور های آسیای شرقی در تمام دنیا بوجود آمده است کشورهایی مانند تایوان، سنگاپور، کره جنوبی و مالزی؛ این کشور ها با شناخت صحیح امکانات و فرصت های موجود بهترین زیرساخت ها را برای گردشگران و جهانگردان فراهم آورده است، این شرایط باعث شده تا مسافران بسیاری سالانه به این کشورها برای تفریح و استراحت بیایند و خود مبلغان واقعی برای این کشورها در حوزه گردشگری و توریسم باشند.

جاذبه های گردشگری مالزی

نمی توان از منفعت های اقتصادی صنعت گردشگری چشم پوشی کرد، فرصت هایی در این حوزه نهفته است که می تواند اقتصاد را تا حد بسیار زیادی دچار تغییر نماید. مالزی یکی از کشورهایی است که توانسته پیشرفت بسیار خوبی را تجربه کند ولی با سرعت بالای این توسعه، فرهنگ و تاریخ خود را نیز حفظ کند. کوالالامپور پایتخت مالزی یکی از تمیزترین و زیباترین پایتخت های دنیا است و آسمان خراش های آن تصویر بسیار عجیبی را بوجود آورده است. براساس گزارش های سال 2010 در حدود دو میلیون گردشگر از این کشور دیدن کرده اند که این آمار تا به امروز و پس از گذشت 6 سال سالانه رشد بسیار خوبی داشته است. در ادامه قصد داریم تا شما دوستان و همراهان همیشگی را با دیدنی ترین و منحصر به فرد ترین جاذبه های گردشگری مالزی آشنا کنیم.

جرج تاون ایننر سیتی

این بنا یکی از دیدنی ترین مکان های مالزی است. جرج تاون در شمال شرق جزیره پنانگ واقع شده و به احترام پادشاه بریتانیایی، این نام برای آن گذاشته شده است. این بنا دارای یک معماری فوق العاده است که نمونه مشابه آن را درهیچ نقطه ی دیگری در جنوب شرق آسیا نخواهید دید. در زمان تاریکی این بنا بسیار بی نظیر می باشد. در اطراف این بنا رستوران ها و کافه های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید از غذاهای آن ها لذت ببرید.

جرج تاون

برج های دوقلوی پتروناس

این برج یکی از معروف ترین برج های دنیا است، که به نماد مالزی و کوالالامپور بدل گردیده است، این برج با ارتفاعی به 451.9 متر بلندترین برج های دوقلوی جهان می باشند معماری نمادین این برج برگرفته از سمبل های مدرن شهر کوالالامپور می باشد. روزانه بازدیدکنندگان بسیاری برای دیدن این برج می آیند و شما باید برای رفتن به بالای این برج صف طولانی را پشت سر بگذارید.

مسجد کریستال

این مسجد که نمایی بسیار جالب دارد در ایالت کوالا ترنگانو قرار گرفته است، این مکان به دلیل طراحی و معماری بسیار زیبای خود به عنوان مکانی مجذوب کننده و فوق العاده تبدیل گردیده است. در طراحی این مسجد از فولاد، شیشه و کریستال ساخته شده است.

مسجد کریستال

پارک پرنده کوالالامپور

این پارک پرنده در باغ زیبایی در کوالالامپور واقع شده که به مکانی دیدنی برای بسیاری از خانواده ها  بدل گردیده است در این منطقه بیش از ۳۰۰۰ پرنده از ۲۰۰ گونه مختلف نگهداری می شود. از چهار منطقه تقسیم شده سه منطقه آن برای پرواز پرندگان آزاد می باشد و پرنده‌ها آزاد هستند در هر کجا این زیستگاه طبیعی و پرواز کنند؛ توصیه می کنیم در تور مالزی نوروز 97 حتما از این پارک نیز دیدن کنید.

لنکاوی

اگر به دنبال تجربه ای ساحلی هستید به شما رفتن به لنکاوی را پیشنهاد می کنیم، لنکاوی بهترین مقصد برای گذراندن تعطیلات در کشور مالزی است. مجمع الجزایر لنکاوی دارای ۹۹ جزیره در دریای آندامان است. این جزیره دارای سواحلی با ماسه های سفید و جنگل های انبوه و کوهستان های ناهموار است و رستوران های و کافه های بسیار زیبایی در ساحل قرار دارد که می توانید ساعت ها با نشستن در آنها از دیدن ساحل لذت ببرید.

لنکاوی

غار مولو

اگه در تعطیلات نوروز 97 به مالزی سفر کردید از این پارک دیدن کنید، این پارک حیرت انگیز در محیطی جنگلی کوهستانی قرار گرفته است. یکی از بزرگترین غارها در دنیا است. جالب است که بدانید ساراواک آنقدر وسیع و بزرگ است که ۴۰ بوئینگ ۷۴۷ بدون برخورد بال هایشان با هم در آن جا می شوند. خفاش ها هر شب در جستجوی غذا به طور دسته ای ظاهر می شوند و منظره ای فوق العاده عجیب را با پرواز خود درون غار ایجاد می کنند.

 

بنر ویژه کاروانیک