تور ویتنام، همیشه هیجان انگیز

تور ویتنام، همیشه هیجان انگیز

به آسیا قاره کهن می گویند و احتمالا شما هم حداقل چند باری آن را شنیده اید؛ اینکه چرا چنین لقبی به این قاره پهناور داده اند هم کاملا مشخص است؛ شمار زیادی از کشورهای این قاره تاریخ دور و درازی دارند که باعث شده این قاره را تبدیل به یکی از با ریشه ترین و قدیمی ترین قاره های کره زمین کند.

غرب، شمال، جنوب و شرق آسیا دارای کشورهایی است که هر یک زمانی برای خود یک کشور بزرگ و تعیین کننده در منطقه بحساب می آمدند. حال نیز که تقریبا می توان گفت دوران جنگ های بی انتها به پایان رسیده است، مردم کشورهای مختلف با سفر به سایر کشورها از دیگر قاره ها سعی می کنند تاریخ آن کشور را با مشاهده جاذبه های تاریخی که از زمان های گذشته بجای مانده، بیشتر درک کنند.

ویتنام

ویتنام

البته عده ای هم تنها به قصد تفریح و گشت و گذار در کشوری با آب و هوایی ایده آل و تفریحات و سرگرمی هایی متفاوت راهی آن کشورها می شوند. شرق و جنوب شرق آسیا همواره یکی از زیباترین نقاطی بوده که در جهان وجود داشته و از دیرباز به سبب موقعیت جغرافیایی خود دارای زیبایی های وصف ناپذیری بوده است

یکی از کشورهای این منطقه همانطور که می دانید ویتنام است، کشوری که بخاطر جنگ بزرگی که در درون آن به را افتاد و موجب دخالت آمریکا هم شد، تا مرز ویرانی کامل هم پیش رفت. این کشور علی‌رغم زیبایی های خیره کننده ای که دارد، کمتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد؛ به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله چند جاذبه توریستی معروف و تماشایی ویتنام را به شما معرفی کنیم تا شاید توانستیم نظر برخی از شما را نسبت به این کشور تغییر دهیم.

ویتنام

ویتنام

این کشور در سال 1887 میلادی مستعمره فرانسه ای گردید که آن روزها در کنار پرتغال، اسپانیا و البته بریتانیا به همه جای دنیا سرک می کشیدند و کشورهای زیادی را تصاحب می کردند. پس از این دوره نیز ویتنام مورد سلطه گویی های ژاپن قرار گرفت و بعد از آن هم همانطور که در ابتدا اشاره کردیم مورد تهاجم آمریکا به بهانه کنترل جنگ داخلی این کشور قرار گرفت.

بازمانده های تجهیزات نظامی آمریکا و برخی از ویرانی هایی که در آن جنگ بزرگ بوجود آمد هنوز هم در این کشور باقی است و حالا تبدیل به جاذبه هایی شده اند که تماشای آنها برای گردشگران بسیار جالب است.

پوشش های سرسبز گیاهی و رودخانه های متعدد با پیچ و خم های زیادشان، این کشور را تبدیل به یکی از زیباترین کشورهای شرق آسیا کرده است که حتی مشاهده تصاویر کامپیوتری این مناظر نیز بسیار خیره کننده و حیرت انگیز خواهد بود. بدون شک تور ویتنام، همیشه هیجان انگیز بوده و خواهد بود.

هانوی نام شهر ساحلی و بسیار زیبای ویتنام است که البته پایتخت و مهمترین شهر این کشور نیز محسوب می شود. هالونگ، دانانگ و دالات نیز از دیگر شهرهای توریستی و مهمتر این کشور هستند که بیشتر گردشگران تور ویتنام نیز معمولا در همین شهرها اقامت می کنند.

اما جاذبه های گردشگری ویتنام…

دلتای مکونگ

دلتای مکونگ که در زبان لاتین به آن Mekong Delta گفته می شود، در جنوب غرب ویتنام واقع شده و بخاطر بازارهای متعدد، شالیزارهای سرسبز و تماشایی و البته روستاهای زیبایش بسیار معروف است. این منطقه به لحاظ کشاورزی برای ویتنامی ها ارزش بسیار بالایی دارد و بدلیل قرار داشتن در کنار رود مکونگ دارای شرایط بسیار خوبی برای کاشت برنج است.

سیکس سنسز

شاید نام برند زنجیره ای معروف سیکس سنسز را شنیده باشید که اتفاقا در ویتنام هم فعال است و گردشگران این کشور نیز همواره از امکانات این برند شامل هتل ها، ویلاها، استخرها، مراکز آب گرم و… استقبال خوبی بعمل آورده اند.

سیکس سنسز

سیکس سنسز

دره‌ مونگ هوا

Muong Hoa نام یکی از همان مناطق بسیار زیبای ویتنام است که اگر در تور ویتنام خود از آن بازدید نکنید، حتما ضرر خواهید کرد. شالیزارهای کوهستانی این منطقه که دارای سیستم کشاورزی سنتی جالبی هستند بدون شک برای شما بسیار جذاب خواهند بود. حتما چند عکس یادگاری زیبا هم در این منظقه بگیرید.

هوی آن

هوی آن نام شهری در ویتنام است که دارای قدمتی دو هزار ساله می باشد! معماری های بناهای موجود در این شهر بیش از هر چیز دیگری نظر شما را به خودش جلب می کند و اگر از علاقه مندان به تاریخ هستید، توصیه می کنیم حتما و حتما از این شهر هم بازدید کنید.

هوی آن

هوی آن

با پیاده روی در شهر قدیمی هوی آن و گشت و گذار در محله هایی با خانه های چوبی و فروشگاه های سنتی جالب لذتی وصف نشدنی را تجربه خواهید کرد.