تجربه تور نوروز 97 با کاروانیک

تجربه سفرهای جذاب تورهای نوروز 97 همراه با کاروانیک!

یکی از برجسته ترین مواردی که باید قبل از هر اقدامی برای سفر نوروزی خود به آن توجه داشته باشید، انتخاب مقصد مناسب می باشد و این امر تنها با تحقیقات درست و دقیق امکان پذیر می باشد. اگر شما این مرحله را جدی نگیرید و با تاثیر گرفتن از تبلیغات و … انتخاب خود را انجام دهید، ممکن است که از انتخاب خود پشیمان شوید و مواردی که مورد انتظار شما بوده است، در این سفر برای شما فراهم نشود.

نوروز از دو جهت بهترین فرصت استفاده از تور های مسافرتی می باشد که مهم ترین دلیل آن وجود زمان آزاد مناسب برای بازدید از تمامی جاذبه های گردشگری شهر یا کشور مقصد می باشد و دلیل دوم که اهمیتش کمتر از مورد اول نمی باشد، آغاز فصل بهار و تولد دوباره ی طبیعت است!

تجربه تور نوروز 97 با کاروانیک

تجربه تور نوروز 97 با کاروانیک

اما بگذارید نگاهی داشته باشین به مواردی که باید قبل از سفر خود حتما برسی کنید:

آب و هوا

می توان گفت مهم ترین نکته ای که باید قبل از هر چیزی به آن توجه داشته باشید شرایط جوی سفر شما می باشد. قبل از برسی وضعیت هواشناسی شما بایستی فاصله آن سرزمین تا خط استوا را در نظر بگیرید که دلیل اصلی آن نیز آب و هوای استوایی می باشد. در این وضعیت باران هایی که می بارد، مانند ایران نیست و شما باید میزان بارش باران و شدت آن را نیز در نظر داشته باشید. بطور کلی فصل بهار دارای آب و هوای متعادلی می باشد ولی برای اطمینان از تمامی جوانب سفرتان بهتر است که با استفاده از اینترنت تمامی وضعیت ها را برسی کنید.

بهتر است به نسبت شرایط جوی مورد نظر خود چمدان‌تان را ببندید و در نظر داشته باشید که در بیشتر کشور ها فرق میان شب و روز و شرایط آب و هوایی‌شان بسیار متفاوت می باشد؛ پس به طور مثال برای سفر کویری فقط لباس های تابستانی را به همراه نداشته باشید و به فکر زیبایی شب کویر و سرمای آن نیز باشید! استفاده از تورهای معتبر به شما کمک بسیار شایانی را خواهد کرد و دلیل اصلی آن نیز تجربه بالای تور لیدرها برای برنامه ریزی تورهاست که بهترین زمان و مکان را برای شما و خانواده ی شما برسی خواهند کرد.

سفرهای نوروزی

آب و هوای استوایی

بهترین گزینه برای مسافرت های نوروزی مناطق استوایی می باشد که آب و هوای بسیار مطبوعی را در این بازه زمانی دارا می باشند. اگر شما از علاقه مندان به این نوع وضعیت آب و هوایی هستید، تور بالی به همراه تور پاتایا می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

تور پاتایا نوروز 97 همراه با کاروانیک

تور پاتایا نوروز 97 همراه با کاروانیک

آب و هوای کوهستانی

معمولا علاقه‌مندان سفر به مناطق کوهستانی افرادی هستند که دارای علایقی خاص و متفاوت از سایرین می باشند ولی شما نیز با انتخاب تور مناسب می توانید تجربه ای متفاوت را برای خود رقم بزنید و چند روز از تور خود را نیز به کوهنوردی بپردازید. تور کانادا یکی از بی نظیرترین پیشنهادهای ما به شماست؛ ممطئنا هیچ گاه تصاویر زیبای کانادا از خاطر شما حذف نخواهند شد.

تور کانادا نوروز 97 همراه با کاروانیک

تور کانادا نوروز 97 همراه با کاروانیک

آب و هوای کویری

کویر یکی از زیبا ترین نقاشی های خداوند بر روی کره‌ی خاکی می باشد. شهرهای کویری معمولا دارای جاذبه های بسیار زیبا و با قدمت تاریخی بسیار بالایی می باشند که به سادگی می توان مدت ها به تماشای زیبایی های آن پرداخت. شب های کویر و آسمان شب دارای ویژگی های خاص و بی نظیر خود هستند که احساس نزدیکی به کهکشان ها و بزرگی جهان هستی را در انسان زنده می کند و بهترین دلیل برای یک مسافرت و تور نوروزی در کویر، تنفس هوای تمیز و پاک می باشد که شاید تنها در معدود مناطقی بتوان نظیر آن را شاهد بود. البته شما حتما کرم ضد آفتاب نیز همراه خود داشته باشید!

در صورتی که شما هم علاقه خاصی به دشت و کویر و مناطق گرمسیری دارید، تور مراکش نوروز 97 پیشنهاد ویژه ما به شماست؛ مراکش از جمله کشورهای آفریقایی‌ست که هر ساله مورد بازدید هزاران گردشگر از سراسر جهان واقع می شود.

تور مراکش نوروز 97 همراه با کاروانیک

تور مراکش نوروز 97 همراه با کاروانیک

شرایط روحی خانواده شما

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افرادی در تور های با کیفیت بسیار بالا مانند تور نوروزی تایلند از فضا و جو حاکل لذت نبرده و همین امر باعص شده است که تمامی زیبایی های سفر برای آنها بی معنی جلوه کند و این امر دلیلی بر بی ارزش و بی کیفیت بودن تور نمی باشد. شما باید قبل از هر چیزی برسی کنید که خانواده شما با چه تم های شخصیتی همراه است و سعی کنید مقصدی را انتخاب کنید که فضای کافی برای بر طرف کردن نیاز تمامی افراد خانواده شما را داشته باشد. البته که همیشه نمی توان همه را راضی نگه داشت و بهتر است به فکر گل مجموعه ی خانواده باشید.

نقدینگی و وضعیت مالی

یکی از موارد بسیار مهم برای استفاده از تور مناسب برای شما می باشد که باید در نظر گرفته شود. اگر تمایل به سفر های خارجی دارید و به موارد زیر برای محاسبه و انتخاب بهترین تور نوروز 97 دقت کنید.

فواصل زمانی و مکانی و تعداد دفعات تویض خط هوایی

شما ممکن است مصیری راحت را برای خود انتخاب کرده که از همه نظر برای شما و خانواده ی شما انتخاب مناسبی می باشد ولی در نظر داشته باشید که هر چه تعداد تعویض خط هوایی (تعویض هواپیما برای رسیدن به خط هوایی مستقیم) بیشتر باشد، شما باید مبلق بالاتری را بابت هر تیک اف پرداخت کنید.

تور مالزی نوروز 97 همراه با کاروانیک

تور مالزی نوروز 97 همراه با کاروانیک

هزینه هایی که در فضای تور باید پرداخت کنید

هر چه مواردی که برای زندگی دارید را به گردن تور بیندازید راحت ترید و بهتر است قبل از هر چیز میزان هزینه هایی که در آن شهر باید پرداخت کنید را برسی کنید تا با مشکلات اقتصادی مواجه نشوید. اگر شما هم از آن دسته هستید که قصد دارید در کنار پرداخحت هزینه‌ای معقول نهایت لذت را از سفر خود در نوروز 97 ببرید، شاید تورهای تایلند و تورهای مالزی بهترین پیشنهاد ممکن برای شما باشند.

هدف شما از سفرتان چیست!؟

تور های بسیار زیادی برای نوروز 97 موجود می باشد که شما می توانید انتخاب کنید ولی قبل از هر چیزی بهتر است ببینید که مجموع خانواده ی شما به دنبال چه چیزی می باشد

آرامش

آرامش یکی از مواردی است که بیشتر افراد به دنبال آن می باشند و سفر بهترین فرصت برای شما می باشد که از آن استفاده کرده و آرامشی که با کار های روزانه از دست داده اید به دست آورید. اگر دارای اهمیت بالایی می باشد فضای مورد نیاز برای آرامش خود را برسی کرده و برای رسیدن به آن برنامه ریزی دقیقی بکنید.

اگر از کاروانیک بپرسید، ما قطعا تور ماکائو را به شما پیشنهاد خواهیم داد تا علاوه بر لذت بردن از تعطیلات‌تان به استراحت در کمال آرامش نیز بپردازید.

تور ماکائو نوروز 97 همراه با کاروانیک

تور ماکائو نوروز 97 همراه با کاروانیک

تفریح و هیجان

بسیاری از افراد نیز به دنبال همین موضوع و استفاده از تفریحات حیجان انگیز می باشند که در طول تور های مسافرتی می توان با استفاده از امکانات محلی که به آن سفر می کنی برای شم فراهم شود. نمونه های آن موج سواری و رفتینگ می باشد که سرشار از هیجان که در کنار طبیعت بسیار زیبای اطراف رودخانه و ساحل دو چندان می شود لذت ببرید.

بازدید از جاذبه های تاریخی گردشگری

بسیاری از افرادی که ما می شناسیم به دنبال زیبایی های تاریخی و تمدن می گردند و با دیدن این مناظر به وجد آمده پس بهتر است فضایی که انتخاب می کنید از این ویژگی نیز در کنار موارد قبلی برخوردار باشد. در بیشتر بناهای مذهبی شما می توانید از تاریخ و تمدن آن کشور اطلاعات مفید زیادی را کسب کنید و زیبایی های هنر دست را در طراحی بنا های مذهبی مشاهده کنید. از آن جهت که هندوستان کشوری با تاریخی کهن و با قدمت است، جاذبه های گردشگری تاریخی متعددی در سرتاسر این سرزمین وجود دارد؛ لذا تور هند می تواند انتخابی خاص برای گردشگران علاقه مند به تاریخ باشد.

شرکت در مراسم‌های فرهنگی و جشن‌ها

بهترین زمان استفاده از شهر ها برای مشاهده نماد های فرهنگی آنها جشن های بومی و سنتی آنها می باشد که به سادگی با مواردی خاص که شاید در طول سال آنها را مشاهده نکنید مواجه می شوید و آنها را تجربه می کنید.به همین دلیل فصل بهار و استفاده از تور نوروزی 97 بهترین فرصت برای برنامه ریزی های این چنینی می باشد. دلیل اصلی این امر هم تولد دووباره ی طبیعت می باشد که به سادگی جشن های بسیاری را در خود جای داده است.

اگر شما هم عاشق کنسرت و فستیوال و هیجان هستید، تور استانبول، تورهای سنگاپور و البته تور کرواسی بهترین انتخاب ها برای شما هستند.

تور کرواسی نوروز 97 همراه با کاروانیک

تور کرواسی نوروز 97 همراه با کاروانیک

جمع بندی کلی

در حمع بندی تمامی موارد بالا ابتدا باید علایق خود و خانواده را در نظر گرفته و موارد تفریح شخصی را تا جایی که ممکن است از سفر نوروزی حذف کنید، میزان هزینه مورد نظر و میزان رفاه مورد نیاز خود در طول سفر را برسی کرده و در انتخاب خود تاثیر دهید.هدف کلی را مشخص کنید و تم خانواده را مشخص کنید تا بتوانید بهترین فضای ممکن را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما انتخاب فضایی است که شامل چند جو مانند فضا های با انرژی در کنار خانواده و ارامش یا فضاهای ریلکسینگ، تاریخی و … باشد تا بتوانید بیشتر افراد خانواده خود را راضی نگه دارید. امیدواریم تجربه سفرهای جذاب تورهای نوروز 97 همراه با کاروانیک! همیشه در ذهن شما باقی بماند…

بنر ویژه تور پوکت