معرفی تور اتریش

اتریش یکی از سرسبزترین کشورهای قاره سبز است که شاید خیلی ها آن را با بتهوون و موزارت، نوازنده های معروف جهانی بشناسند؛ به همین دلیل هم هست که برخی همچنان اتریش را سرزمین موسیقی معرفی می کنند. البته لازم بذکر است که آدولف هیتلر، رهبر آلمان در جنگ جهانی دوم نیز اتریشی بود!
پایتخت این کشور اروپای غربی وین است و از شمال با کشورهای جمهوری چک و آلمان هم مرز است؛ اسلوونی و ایتالیا از جنوب، مجارستان و اسلوواکی از شرق و لیختنشتاین و سوئیس از غرب دیگر همسایه های این کشور را تشکیل می دهند که هم مرزی اتریش با این همه کشور نیز در نوع خود بسیار جالب است.

بد نیست بدانید که مردم این کشور به زبان های آلمانی، صربی، ترکی و همچنین کروات صحبت می کنند که این تعداد زبان مکالمه در این کشور نیز از دیگر نکات قابل توجه است. با تور اتریش نوروز 98 همراه باشید.
یکی از مهمترین ویژگی های این کشور که همواره در کنار جاذبه های گردشگری آن برای گردشگران تور اتریش بسیار جالب توجه بوده است، آب و هوای متفاوت اتریش بوده است؛ در حقیقت این کشور به دلیل اختلاف ارتفاع های متعددی که در بخش های مختلف خود دارد، دارای آب و هوای معتدل، گرم و خشک و سرد و مرطوب در نواحی گوناگون است. از مهمترین جاذبه های توریستی این کشور می توان به قصر شنبرون، خانه اپرای وین، قصر میرابل در سالزبورگ و بنای یادبود موزارت اشاره کرد.

تورهای اتریش: