تور پکن پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
معرفی تور پکن

در میان تورهای چین، تور پکن از اهمیت و محبوبیت ویژه ای در میان گردشگران ایرانی برخوردار است. شاید همه ی شما به خاطر المپیک سال 2008 که در پکن برگزار شد تا حدودی با این شهر آشنایی داشته باشید؛ پکن پایتخت کشور چین است که پس از شانگهای بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر چین به شمار می رود. تاریخچه پکن به بیش از سه هزار سال می رسد و آثار باستانی بسیار زیادی از دوران های مختلف را در خود جای داده است. پکن که در شمال چین واقع شده و به وسیله کوهستان های مختلف محصور گردیده است، دارای آب و هوایی خشن در فصل زمستان و تابستان می باشد، به طوری که هوا در تابستان ها بسیار گرم و طاقت فرسا و در زمستان‌ها بسیار سرد و سوزناک می باشد، اما با این وجود نباید از دو رود مهم این شهر یعنی رودهای یونگ رینگ و چائوبی که نقشل تعدیل کننده و خنک کننده هوای پکن را دارند چشم پوشی کرد. با معرفی تور پکن نوروز 98 با ما همراه باشید.

این شهر حدود 800 سال پایتخت کشور چین و یکی از چهار شهری بوده که بعنوان پایتخت ای باستانی این سرزمین کهن بشمار می رفتند؛ به همین جهت هم هنوز در پکن ساختمان ها و بناهای قدیمی بسیار مهم و ارزشمندی وجود دارد که جزء با ارزش ترین میراث فرهنگی چین محسوب می شود. همانطور که می دانید دیوار بزرگ چین نیز یکی از آثار برجسته‌ این کشور و عجایب هفت گانه جهان است که بخش اعظمی از آن در پکن واقع شده است.
این شهر با داشتن جاذبه های توریستی بسیار زیادی چون مراکز خرید، آثارهای باستانی، جاذبه های شهری و جاذبه های طبیعی علاوه بر نقش سیاسی و تجاری در حوزه توریسم نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و یکی از توریستی ترین شهرهای چین به شمار می رود.

تورهای پکن: