معرفی تور برزیل

اگر از سواحل بکر و زیبای برزیل و جنگل های گرم استوایی آمازون بگذریم، روحیات گرم و پر انرژی مردم برزیل هر ساله مردم جهان را از جای جای کره زمین به سمت خود جلب می کند. اگر از زندگی شهری خسته شده اید و قصد دارید که اوقاتی را دور از فضای شهر باشید و دوباره از لحاظ روحی احیا شوید تور برزیل یکی از مناسبترین گزینه های پیشرو شما خواهد بود. گفتنی است این کشور با داشتن وسعت زیاد، آب و هوای گوناگونی را شامل می شود. با معرفی تور برزیل نوروز 98 با ما همراه باشید.
برزیل از پرجمعیت‌ترین کشورهای قاره آمریکای جنوبی است که نظام آن جمهوری فدراتیو می باشد. پایتخت این کشور برازیلیا نام دارد و به سبب اینکه مدت زیادی مستعمره پرتغال بود، زبان مردم آن نیز پرتغالی است. نکته جالب در خصوص برزیل، ملیت های مختلفی هستند که در آن زندگی می کنند و اکثر آنها را نژادهای اروپایی، آفریقایی‌ها و البته آسیایی‌ها تشکیل می دهند.

در برزیل هر ساله فستیوال های متعددی برپا می شود اما معروف‌ترین آنها فستیوال کارناوال است که هر سال پیش از عید شکرگزاری پای توریست های بسیاری را به برزیل باز می کند. برزیل دارای زیباترین سواحل دنیا می باشد، فضای حاکم بر این سواحل غیر قابل وصف است و قابل مقایسه با دیگر سواحل دنیا نمی باشد از جمله سواحل دیدنی این کشور می توان به ساحل ایپانما و کاپوکوبانا اشاره کرد. با تور برزیل شما می توانید اوقات خوشی را در این سواحل سپری کنید و یا اینکه به ارتفاعات کوه های “کله قند” رفته و سوار بر تله کابین از این مناظر حیرت انگیز دیدن کنید، البته از جاذبه هایی چون جاده اعجاب انگیز سائو پائولو، پارک پر وسعت آبی ونیز نباید غافل شد.
طبیعتا برای سفر به برزیل نیاز به دریافت ویزای این کشور دارید؛ برای اخذ ویزای توریستی برزیل نیز می توانید روی کاروانیک حساب کنید!

تورهای برزیل: