معرفی تور بلغارستان (تور وارنا)

بلغارستان در جنوب شرقی اروپا واقع شده و در گذشته بخشی از امپراطوری عثمانی بوده است و دارای فرهنگی ترکی و اروپایی می باشد. یکی از مهمترین شهرهای توریستی بلغارستان شهر وارنا است؛ این شهر زیبا بعد از دو شهر پلوودیو و صوفیه که پایتخت این کشور نیز می باشد، سومین شهر بزرگ بلغارستان می باشد. این شهر که در کرانه ی دریای سیاه واقع شده و دریاچه ی زیبای وارنا را در خود جای داده است از آب و هوایی معتدل و خوبی برخوردار است، وارنا علاوه بر این که مهمترین مقصد توریستی بلغارستان به شمار می رود از لحاظ تجاری نیز یکی از مهمترین بندرهای بلغارستان محسوب می شود و از همین رو این شهر در مقایسه با دیگر شهرهای بلغارستان مرفه تر و غنی تر می باشد. با معرفی تور بلغارستان نوروز 98 با ما همراه باشید.
در طول سال هزاران گردشگر خارجی و داخلی از جای جای کره زمین روانه وارنا در بلغارستان می شوند، چراکه تور بلغارستان یکی از مناسب ترین مقاصد برای گذراندن تعطیلات، تفریح و استراحت می باشد.

از جمله مزیت های اصلی تور وارنا می توان به ارزان و باصرفه بودن آن در قیاس با دیگر شهرهای اروپایی اشاره کرد. در تور بلغارستان شما می توانید به وارنا رفته و از اماکن دیدنی معروف آن همچون کلیسای تاریخی وارنا، باغ دریایی وارنا، دلفیناریوم و موزه باستان شناسی و ده ها جاذبه گردشگری دیگر دیدن کنید.
گفتنی است در وارنا مراکز خرید متعددی نیز وجود دارد که Mall Varna و Grand Mall از نام آشناترین آنها می باشند. شما می توانید در این مراکز خرید بهترین و با کیفیت ترین پوشاک، تجهیزات الکترونیکی و… را از برترین برندهای دنیا خریداری نمایید.

تورهای وارنا بلغارستان: