معرفی تور کانادا

کانادا دومین کشور قاره آمریکاست که از جنوب به کشور ایالات متحده آمریکا منتهی می گردد. مساحت این کشور چیزی در حدود 10 میلیون کیومتر مربع است که با این وجود جمعیتی 34 میلیون نفری دارد؛ بطور دقیق‌تر کانادا حدودا 6 برابر مساحت کشورمان، ایران است.
کانادا در مجموع شامل 10 استان است که هر از آنها استقلال زیادی از دولت مرکزی این کشور دارند. در بین این 10 استان، انتاریو به لحاظ سیاسی و اقتصادی از جایگاه مهمتری برخوردار است و بعد از آن اتاوا، کبک و تورنتو از دیگر استان های مهم این کشور پهناور بشمار می روند. با معرفی تور کانادا نوروز 98 با ما همراه باشید.

کانادا در نگاه اول کشوری سرد و همیشه در یخبندان و برف به نظر می رسد در حالی که بعضی از استان های این کشور دارای آب و هوایی به مراتب گرم‌تر و البته جاذبه هایی بسیار دیدنی و معروف هستند؛ آبشار نیاگارا یکی از این جاذبه های زیبا و بسیار معروف کاناداست که در مرز مشترک این کشور با ایالات متحده قرار دارد. خلیج فاندی، کارناوال زمستانه کبک، جنگل خرس بزرگ و جاده کبوت از دیگر جاذبه های بسیار زیبای این کشور هستند که همواره در تور کانادا مورد استقبال ویژه توریست‌ها قرار می گیرند.
مونترآل نیز یکی دیگر از شهرهای بزرگ کاناداست که جاذبه های توریستی متعدد دارد؛ بد نیست بدانید که این شهر، دومین شهر بزرگ جهان برای فرانسوی زبان‌هاست!

تور های کانادا: