مختصری درباره تور چین

چین با جمعیتی بیش از سه میلیارد نفر و مساحتی بالغ بر 10 میلیون کیلومتر مربع پرجمعیت ترین کشور دنیا و پهناورترین کشور بعد از روسیه محسوب می شود، این کشور که در شرق آسیا واقع شده و بخش عظمی از مساحت قاره ی آسیا را به خود اختصاص داده، دومین کشور در اقتصاد جهان و نخستین کشور در زمینه تولیدات کالاهای صنعتی و کشاورزی به شمار می رود.
پایتخت کشور چین، پکن دارد که البته تلفظ چینی آن است؛ در زبان انگلیسی پکن را با نام بیجینگ(Beijing) می شناسند. پکن که بعد از شانگهای دومین شهر بزرگ کشور چین محسوب می شود، همواره بعنوان مرکز فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این کشور فعالیتی چشمگیر داشته است. نکته قابل توجه در خصوص پکن این است که این شهر با وجود مدرن بودن و جاری بودن زندگی قرن 21 در آن، هنوز هم اصالت و سنت دیرینه خود را حفظ کرده است، به گونه ای که همچنان می توان معابد، چایخانه ها و محله های قدیمی چین را نیز در جای جای شهر مشاهده کرد.

علاوه بر حوزه های مختلف صنعت، بازرگانی و کشاورزی، کشور چین در زمینه توریسم نیز بسیار موفق بوده است؛ داشتن جاذبه های طبیعی بسیاری چون غارهای ژیجین، طبیعت گویلین،کوه چان بای شان و همچنین برخورداری از تمدنی چند هزار ساله و میراث فرهنگی و آثار باساتانی فراوان مانند: شهر ممنوعه، معبد بهشت، دیوار بزرگ چین و صدها آثار باستانی دیگر باعث شده تور چین بین توریست ها محبوبیت خاصی پیدا کند.

تور های چین: