معرفی تور فرانسه

یکی از محبوب‌ترین کشورهای توریستی اروپا و حتی جهان، کشور فرانسه است و در میان شهرهای توریستی این کشور، پاریس و موناکو، اصلی‌ترین و پرگردشگرترین مناطق توریستی این کشور هستند که در تور فرانسه در اغلب موارد از آن‌ها بازدید می‌شود.
قدم زدن در خیابان شانزالیزه و خرید کردن از فروشگاه‌های این خیابان، از اصلی‌ترین کارهایی‌ست که می‌توان در فرانسه انجام داد. هم‌چنین فرانسه یکی از بهترین گزینه‌ها برای خوش‌خوراک‌هاست! به خصوص برای عاشقان غذای دریایی، فرانسه اگر بهترین گزینه برای سفر نباشد، جزء بهترین‌هاست. شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید زبان فرانسوی برای مدت تقریبا 300 سال بعنوان زبان رسمی انگلستان مورد استفاده قرار می گرفت و هم اکنون نیز زبان مادری 75 میلیون نفر در دنیاست!

این کشور دارای اقامتگاه های اسکی بی‌شماری می باشد که با توجه به برخورداری از صنعت توریسم پر رونق، این میزان کاملا منطقی بنظر می رسد. نکته جالب دیگر در خصوص این کشور اروپایی زیبا این است که فرانسه 28 مکان ثبت شده در لیست میراث جهانی سازمان یونسکو دارد که نشان از ارزش بالای جاذبه های تاریخی این کشور است.
همه تورهای فرانسه شامل خدمات بیمه مسافرتی، گشت شهری، راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی و اخذ ویزای شنگن می شوند. در ضمن مسافران تور فرانسه باید مبلغ ۴۰ میلیون تومان ضمانت بانکی جهت بازگشت مسافر به ازای هر نفر ارائه دهند.

تور های فرانسه: