معرفی تور گرجستان

گرجستان کشوری است بسیار زیبا اما کم وسعت که در اروپای شرقی واقع شده است. وجود سواحل وسیعی از دریای سیاه و همچنین دامنه های بسیار تماشایی رشته کوه های قفقاز در این کشور باعث شده تا گرجستان به یکی از مهمترین کشورهای پر گردشگر قاره اروپا تبدیل شود.
باتومی و تقلیس، پایتخت گرجستان، از اصلی ترین شهرهای توریستی این کشور هستند که جاذبه های گردشگری آنها همواره برای گردشگران تور گرجستان جذابیت خاصی داشته است.
بطور کلی گرجستان کشوری کوهستانی با پوشش های گیاهی بسیار سرسبز و آب و هوای معتدل است. معمولا در بیشتر زمان های سال رطوبت و بارندگی زیادی را در شهرهای مختلف این کشور می توان دید؛ به همین جهت هم هست که گرجستان طبیعت بسیار زیبایی دارد. با معرفی تور گرجستان نوروز 98 با ما همراه باشید.

تفلیس علاوه بر اینکه پایتخت گرجستان است، پر جمعیت‌ترین شهر این کشور نیز محسوب می شود که در گذشته بعنوان پل ارتباطی بسیار مهمی میان شرق و غرب شناخته می‌شد.
در این شهر چند فرهنگی حدود صد قوم مختلف زندگی می کنند که اکثر آنها را آذری‌ها، گرجی‌ها و ارمنی ها تشکیل می دهند؛ البته روس‌ها و کردها نیز سهم بسزایی در بین این اقوام دارند. شما می توانید در تفلیس قدیم که یکی از مهمترین بخش های تفلیس فعلی است، آثار تاریخی و معماری های حیرت انگیزی از زمان حظور اسلام در این کشور را مشاهده کنید. چندین کلیسا، دریاچه لاک پشت‌ها و البته حمام شاه عباس از مهمترین اماکن توریستی این شهر بشمار می روند.

تورهای گرجستان: