تور گوانجو (گوانگجو) پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
معرفی تور گوانجو

گوانگجو سومین شهر بزرگ توریستی چین پس از پکن و شانگهای می باشد. این شهر تاریخی و سرسبز که در جنوب چین واقع شده، پایگاه اصلی بازرگانی دنیا به شمار می رود و بزرگترین حجم معاملات تجاری از خرید و فروش های کوچک داخل بازار گرفته تا معاملات بزرگ در این شهر انجام می شود. با معرفی تور گوآنجو نوروز 98 با ما همراه باشید.

گوانگجو که تا دو هزار سال پیش محل فرماندهی پادشاهی گوانگ بود ونام امروزی خود را از آنجا گرفته است امروز به مرکز فرماندهی بازار جهانی تبدیل شده و بهترین شهر دنیا برای گردش و خرید است چرا که هر چیزی که تا به حال به دست بشر تولید شده و فکرش را بکنید، از شیر مرغ گرفته تا جان آدمی زاد در بازارهای گوانگجو یافت می شود.

علاوه بر بازارهای گوانگجو آثار تاریخی و باستانی که هر کدام روایتی از تاریخ چین را بیان می کنند از دیگر دلایلی است که ممکن است شما این شهر را به عنوان مقصد توریستی خود انتخاب کنید.
این شهر از قرن 10 میلادی برای نخستین بار تبدیل به یکی از مهمترین پورت های تجاری چین شد و در سال 1918 نیز بطور رسمی نام گوانگجو به این شهر دطلاق شد. جالب است بدانید که شما در تور گوانگجو خود می توانید از طریق گذرگاه، ترن و یا اتوبوس سری هم به هنگ کنگ بزنید.
از جذاب ترین جاذبه های گردشگری گوانگجو می توان به منطقی تفریحی کوه ابر اشاره کرد که گردشکران و مردم محلی گوانگجو می توانند با کمیپینگ در آن یا مشاهده مناظر اطراف از تله کابین این منطقه از تعطیلات و اوقات فراغت‌شان لذت ببریند.

تورهای گوانجو: