تور بالی (تور اندونزی) پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
معرفی تور بالی اندونزی

تور بالی معروف ترین و پرطرفدارترین تور اندونزی است. شهر بالی اندونزی یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری جهان است که چندین بار به عنوان بهترین جزیره مجلل جهان در مجله ی بین المللی مسافرت انتخاب گردیده است. این جزیره به دلیل داشتن سواحلی حیرت انگیز، طبیعتی بی نظیر، هتل ها، مراکز اقامت و رستوران های مجلل، همواره تور بالی را به یکی از اصلی ترین گزینه های سفر برای مردم دنیا قرار داده است و درست به همین دلیل در اکثر ماه‌های سال این جزیره مملو از توریست هایی از سراسر جهان است. با معرفی تور بالی نوروز 98 با ما همراه باشید.

اگر از برخی باران های سیل آسای فصل زمستان چشم پوشی کنیم، هر زمانی را که در طول سال برای دیدن بالی انتخاب کنید اشتباه نکرده اید. روزهای آفتابی و شب های خنک بالی این جزیره را به بهشتی افسانه ای برای توریست ها تبدیل کرده است.‬‬ سواحل زیبای بالی همواره برای گردشگران این جزیره جذابیت خاصی داشته است، بخصوص سواحل نوسادوا که در رتبه بندی جهانی، رتبه پنجمین ساحل زیبای دنیا را کسب کرده است. گفتنی است این منطقه از وجود هتل های بسیار مجلل، رستوران های بی نظیر و کشتی های لوکس تفریحی نیز بهره‌مند می باشد.
همانطور که می‌دانید در آستانه نوروز 99 قرار داریم؛ فصلی که در آن سفرهای خارج و داخل کشور شدت بسیار بیشتری به خود می‌گیرند. مطمئنا جزیره بالی که در این فصل آب و هوای بی نظیری دارد نیز یکی از نقاط مورد نظر خیلی از گردشگران مشتاق ایرانی‌ست؛ پس اگر شما هم از هم‌اکنون تور بالی نوروز 99 را برای سفر جذاب بهاری خود مد نظر دارید، بهتر است همین حالا با کاروانیک تماس بگیرید.