معرفی تور استانبول

استانبول، بزرگترین شهر و مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه که در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر واقع شده در شمار محبوبترین شهرهای توریستی ترکیه قرار دارد؛ جاذبه های گردشگری این شهر از بناهای تاریخی و موزه ها گرفته تا بازارها و کلاب ها و رستوران ها متغیر می باشد. یکی از دلایل محبوبیت و پرطرفدار بودن تور استانبول پایین بودن هزینه ها نسبت به دیگر شهرهای ترکیه می باشد. شرایط آب وهوا و بافت شهری منحصر به فرد استانبول باعث شده است که خیابان های این شهر خود به تنهایی یک جاذبه توریستی محسوب شوند. با تور استانبول شما می توانید در خیابان های این شهر ساعت‌ها بدون خستگی پیاده روی کنید، از اماکنی چون مساجد دوران عثمانی مثل مسجد آبی، مسجد ایاصوفیه و ده ها آثار تاریخی دیگر بازدید کنید، در بازارهای استانبول ساعت‌ها قدم بزنید و برای آشنایان‌تان سوغاتی بخرید، به حمام ترکی رفته و ماساژ ترکی را هم امتحان کنید. با معرفی تور استانبول نوروز 98 با ما همراه باشید.

استانبول در حوزه مد و فشن، موسیقی و همچنین هنر نیز شهر بسیار فعال است، به طوری که شما می توانید در اکثر خیابان های شهر گالری های مختلفی را مشاهده کنید؛ بعلاوه در ساعات تاریک شب نیز در بعضی از خیابان های معروف استانبول، گروه های موسیقی متنوعی اقدام به برگزاری اجراهای زنده می کنند.
همانطور که می دانید کباب نیز از غذاهای معروف ترکی است؛ بی شک امتحان کردن کباب ترکی های معروف استانبول در بهترین رستوران های این شهر برای شما تجربه ای دلپذیر خواهد بود.

تورهای استانبول: