معرفی تور ایتالیا

ایتالیا سرزمین هنر، زیبایی های خدادادی، شاهکارهای معماری، هنر، شعر و ادبیات است. این کشور که آن را به سبب ظاهری که دارد، به نام “چکمه” هم می شناسند، با کشورهای اسلوونی، سوئیس، فرانسه و اتریش مرز مشترک دارد.
جالب است بدانید که ایتالیا در خاک خود نیز دو ایالت مستقل دارد که یکی واتیکان، محل اقامت پاپ و دیگر سن مارینو است. کوه های معروف آلپ در شمال این کشور قرار دارند و همین سبب شهرهای شمالی ایتالیا از آب و هوایی بسیار سردتر از شهرهای جنوبی آن که غالبا گرم هستند، برخوردار می باشند. با معرفی تور ایتالیا نوروز 98 با ما همراه باشید.

در گذشته قبایل جنوبی‌ای که در این منطقه ساکن بودند، گاو نر را بعنوان نماد خود می شناختند که بعدها نام این کشور نیز از همین گاو نر الهام گرفته شد و واژه ایتالیا به معنای سرزمین گاوها بعنوان نام آن مناطق انتخاب گردید.
بیش از هر جاذبه دیگری در ایتالیا، بناهای تاریخی آن با معماری های چشم نواز دوره های تاریخی گذشته توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند؛ معماری هایی که می توان آنها را در هر یک از شهرهای زیبای این کشور همچون فلورانس، رم، میلان، تورین و… مشاهده کرد. جاذبه های توریستی تاریخی و تفریحی این کشور همواره برای گردشگران تور ایتالیا جذاب بوده اند و بسیاری از نقاشان و هنرمندان از شهرهای تاریخی این کشور برای گرفتن الهام دیدن می کنند و زمان زیادی را در این کشور سپری می کنند؛ بی شک سفر شما به سرزمین هنر و معماری اروپا نیز سراسر هیجان خواهد بود و خاطره خواهد بود.

تورهای ایتالیا: