مالدیو کجاست؟

با تور مالدیو شما به سرزمین جزایر سحر آمیز و رویایی سفر خواهید کرد.
مالدیو از تقریبا 1200 جزیره کوچک مرجانی تشکیل شده که از این 1200 جزیره تنها 202 جزیره ی آن مسکونی هستند و باقی طبیعت بکر و دست نخورده را شامل می شود. این جزایر که حداکثر ارتفاع از سطح دریای هر کدام از 3 متر بیشتر نمی شود، روی هم رفته حدود 300 کلیومتر مربع وسعت دارند و نکته جالب اینجاست که این 300 کلیومتر مربع تنها 0.3 درصد از قلمرو این کشور را تشکیل می دهند؛ مالدیو در واقع 115300 کیلومتر مربع قلمرو دریایی دارد. جزایر زیبای مرجانی که با آب های زلال احاطه شده به همراه درختان نارگیل و اقلیمی منحصر به فرد مالدیو را به یکی از محبوب ترین نقاط دنیا برای گذراندن تعطیلات تبدیل کرده است. با معرفی تور مالدیو نوروز 98 با ما همراه باشید.

خاطره انگیز بودن تورهای مالدیو از این روست که این کشور با داشتن جزایری رویایی که با آب های فیروزه ای رنگ احاطه شده اند و سواحل شنی رویایی، و داشتن هتل ها و اقامتگاه های لوکس و آنچنانی به راستی که مالدیو می تواند مقصدی ایده آل برای زوج های جوان برای گذراندن ماه عسل محسوب شود.
پایتخت مالدیو یا بهتر است بگوییم تنها شهر این کشور، “ماله” است و اماکنی چون کاخ ریاست جمهوری، موزه ملی، مسجد جامع ماله و بازار مالدیو در این شهر بنا شده اند. اما در سایر جزایر معمولا هتل ها قرار دارند که در کنار آنها سایر امکانات رفاهی مثل درمانگاه، فروشگاه و… نیز موجود می باشند. در مالدیو فواصل جزایر از یکدیگر با قایق های تندرو طی می شود که این خود یکی دیگر از جذابیت های مالدیو است. طبیعت بی نظیر جزایر مالدیو، امکانات رفاهی و تفریحاتی مثل : قایق رانی، غواصی، جت اسکی و… مالدیو را به یکی از بزرگترین قطب های توریستی دنیا تبدیل کرده است به طوری که سفر به این جزایر آرزوی هر توریستی است.

تورهای مالدیو: