معرفی تور مسکو

تور مسکو نیز در شمار تورهای مهم و محبوب روسیه قرار دارد، مسکو پایتخت روسیه و پرجمعیت ترین شهر این کشور به شمار می رود و جاذبه های گردشگری بسیاری از جاذبه های طبیعی گرفته تا جاذبه های شهری و تاریخی را در خود جای داده است. این شهر در امتداد رودخانه مسکو قرار دارد و در ناحیه مرکزی بخش اروپایی روسیه واقع شده است و همچنین پرجمعیت ترین شهر قاره اروپا و ششمین شهر پرجمعیت در دنیا نیز به شمار می رود. با معرفی تور مسکو نوروز 98 با ما همراه باشید.
قرار گرفتن کاخ کرملین در کنار میدان سرخ در هسته مرکزی شهر مسکو و وجود ده ها کاخ و کلیسا با معماری شرقی از دوران های مختلف تاریخی و همچنین خیابان های طرب انگیز مثل آربات و تورسکایا جلوه این شهر را زیباتر و دیدنی تر کرده است، مسکو به خاطر داشتن جاذبه های گردشگری بسیاری چون؛ قلعه پیتر و پاول، کلبه پتر کبیر، موزه روس، کلیسای سن ایزاک و ده ها موزه و آثار باستانی دیگر همواره مورد توجه گردشگران بوده است.

سنت پترزبورگ نیز بعنوان دیگر شهر روسیه از تاریخی ترین شهرهای این کشور محسوب می شود که در خلال سال های 1672 الی 1725 میلادی ساخته شده است. گنبدهای بی‌شمار طلاکاری شده و کاخ های متعدد و کلیساهای با قدمت این شهر جلوه‌ای خاص و بسیار زیبا را به آن بخشیده است که بی شک برای گردشگرانی که به جاذبه های تاریخی علاقه‌مند هستند، بی شک جذاب و دیدنی خواهد بود.
تجربه تور مسکو و سنت پترزبورگ در کنار یکدیگر قطعا می تواند تجربه ای منحصر به فرد و بسیار خاطره انگیز برای شما باشد.

تورهای مسکو: