مختصری درباره پاتایا

تور پاتایا را شاید بتوان جزء معروف ترین تورهای آسیایی دانست. این شهر توریستی که در فاصله ی 165 کیلومتری از بانکوک قرار دارد یکی از زیباترین شهر های ساحلی و یکی از مهم ترین قطب های توریستی دنیا محسوب می شود، که سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به سمت خود می کشاند. در واقع پاتایا شهرت و محبوبیت خود را مدیون جنگ ویتنام می باشد، در طی جنگ ویتنام برخی از سربازان آمریکایی برای دور شدن از فضای جنگ و استراحت به این شهر زیبا و آرام می رفتند. آب و هوای گرمسیری، سواحلی با شن های سفید و آب های شفاف و همچنین مردم خونگرم تایلند نظر سربازن آمریکایی را جلب کرده و آنان نیز این شهر را به دیگران معرفی کردند و از آنجا شهرت و محبوبیت پاتایا آغاز شد. با معرفی تور پاتایا نوروز 98 با ما همراه باشید.

پاتایا از حیث صنعت توریسم یکی از مهمترین شهرهای تایلند محسوب می شود؛ بد نیست بدانید که در سال 2005 چیزی حدود 5.5 میلیون نفر گردشگر از این شهر ساحلی بازدید کردند. بدون شک یکی از عواملی که همواره باعث جلب توجه این شهر در نظر توریست‌ها شده است، آب و هوای ویژه آن است که برای دوست‌داران آفتاب و همچنین ورزش های آبی، مناسب ترین شرایط را مهیا می کند.

اکنون با گسترش صنعت گردشگری پاتایا، جاذبه های توریستی آن نیز بیشتر از پیش شده است. از جمله جاذبه های تور پاتایا می توان به بازار شناور پاتایا، ساحل جومتین، جزیره مرجانی، پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها نیز اشاره کرد. سالانه مردم بسیاری از نقاط مختلف جهان برای گذراندن تعطیلات و داشتن تفریحات چون: شنا، جت اسکی، بازدید از حیات وحش و… به این شهر مسافرت می کنند.

تور های پاتایا: