پوکت کجاست؟

تور پوکت از محبوب ترین تورهای کشور تایلند است؛ شهر پوکت در جنوب غربی تایلند، معروف به مروارید دریای آندمان از بزرگترین جزایر تایلند است که با داشتن سواحلی زیبا با آب های شفاف و زلال و طبیعت بکر خود، همواره میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است.
این جزیره چیزی حدود 870 کلیومتر از بانکوک، پایتخت تایلند فاصله دارد که به عنوان تنها استان جزیره‌ای تایلند و همچنین بزرگترین جزیره در سراسر این کشور شناخته می شود. پوکت دارای حکومتی منطقه‌ای بوده و حدود 1.6 میلیون نفر از جمعیت کشور را به خود اختصاص داده است. هتل های بسیار مناسبی در این شهر وجود دارد که بهترین خدمات را با استاندار بالا در اختیار مسافران و گردشگران قرار می دهد. با معرفی تور پوکت نوروز 98 با ما همراه باشید.

حدود نیمی از این جزیره از جنگل های متنوع پوشیده شده است و بیشتر اوقات سال، آب و هوایی گرم و مرطوب دارد که باعث شده در تمام فصل های سال گردشگری و تورهای پوکت رونق داشته باشد. از دیگر دلایل محبوبیت پوکت علاوه بر آب و هوا و طبیعت منحصر به فرد آن می توان به هتل های خاص و جاذبه های توریستی همچون مراکز غواصی اشاره کرد. سالانه گردشگران زیادی برای استراحت و انجام ورزش های آبی به پوکت سفر می کنند. پوکت یکی از شناخته شده ترین مناطق تفریحی و بهترین استراحتگاه ها برای بسیاری از گردشگران است که احتیاج به هیجان و آرامش دارند.

تور های پوکت: