معرفی تور صربستان

صربستان را می توان یکی از برترین مناطق گردشگری جنوب شرق قاره سبز دانست که با کشورهای رومانی، مجارستان، کرواسی، بوسنی و هرزگوین، مقدونیه، بلغارستان، مونته نگرو و آلبانی مرز مشترک دارد.
پایتخت این کشور بلگراد نام دارد و در واقع از اصلی ترین قطب های گردشگری این کشور بشمار می رود. از آنجایی که صربستان در جنگ جهانی دوم در اشغال آلمان قرار داشت، هنوز هم می توان برخی از آثار تاریخی بجای مانده از آن دوران را در گوشه و کنار این کشور مشاهده نمود. از طرفی اگر به زمان های دورتر نیز بازگردیم می بینیم که این کشور در طی سالیان متمادی میان قدرت های گوناگون از جمله امپراطوری های روم و عثمانی جابجا می‌شده است و به همین دلیل هم در حال حاضر جاذبه های تاریخی باقی مانده از آن اعصار در میان گردشگران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

همانطور که می دانید پس از مذاکرات صورت گرفته میان جمهوری اسلامی ایران و دولت های روسیه و صربستان، ویزای این کشور برای گردشگران ایرانی لغو گردیده است و از این پس ایرانی ها می توانند خیلی راحت‌تر از گذشته برای سپری کردن اوقات فراغت خود راهی تور صربستان یا تور روسیه شوند.
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از سفرهای جدید و خاص استقبال می کنید، توصیه می کنیم حتما سفر به صربستان را برای تعطیلات آتی خود در نظر داشته باشید. گلوباتس، بلاکِرکُوا و نیش از جمله شهرهای توریستی صربستان در کنار بلگراد بشمار می روند که گشت و گذار در آنها حتما برای شما بسیار خاطره انگیز خواهد بود. بعلاوه رشته‌کوه های معروف کوپائونيک که همواره میزبان علاقه مندن به ورزش های زمستانی بخصوص اسکی بوده است نیز در این کشور قرار دارند. شرکت در جشنواره های موسیقی و فستیوال ها، بازدید از خیابان های قدیمی و پارک ها و باغ وحش های بسیار زیبای این کشور از جمله کارهایی است که می توانید در زمان حضور خود در این کشور بسیار زیبا انجام دهید.

تورهای صربستان: