معرفی تور سوچی

سوچی از دیگر شهرهای بسیار زیبای روسیه است که به سبب واقع شدن در غرب این کشور پهناور، دارای آب و هوایی گرم‌تر و بسیار مطبوع‌تر از دیگر شهرهای روسیه است.
این شهر که در همسایگی آبخازیا، یکی از جمهوری خودمختار زیر نظر گرجستان قرار دارد، دارای جاذبه های گردشگری متعددی همچون کوهستان کراسنایا پولیانا، آب گرم ماتسستا، پارک ملی، باغ گیاه شناسی و… است که بازدید از هر یک از آنها همواره برای گردشگران تور سوچی جالب و خاطره انگیز بوده است. گفتنی است سوچی بطور کلی به چهار منطقه مرکزی، لازاروسکی، آدلر و خوستینسکی تقسیم شده است که هر یک از این مناطق دارای چندین جاذبه گردشگری متنوع هستند. با معرفی تور سوچی نوروز 98 با ما همراه باشید.

در سوچی می توان مزارع متعددی از چای و نخل های گوناگون را دید که با توجه به آب و هوای گرم و مطبوع این منطقه چندان دور از ذهن نیست. لازم بذکر است که میانگین دمای این شهر در تابستان حدود 26 درجه سانتی گراد است که دمایی بسیار ایده‌آل برای سپری کردن تعطیلاتی بی نقص است.
همانطور که می دانید المپیک زمستانی 2014 نیز به میزبان این شهر برگزار گردید که به سبب آن سیل عظیمی از ورزشکاران به همراه علاقه مندان به ورزش های زمستانی و گردشگران وارد این شهر شدند.

تورهای سوچی: