مختصری درباره آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی بر خلاف تصور برای بسیاری از توریست ها به دلیل دیدنی های بسیار زیادی که دارد همواره مقصد توریستی پرطرفداری بوده است.
جمهوری آفریقای جنوبی یکی از کشورهای جنوب قاره آفریقا است که در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند واقع شده است. این کشور دارای آب و هوایی نیمه استوایی ست که تنوع منطقه‌ای آن بسیار زیاد است، بسیاری از نواحی غربی این کشور، نیمه کویری هستند، در حالی که شرق این سرزمین بیشتر پوشیده از علفزارهای استوایی ست.
این کشور به لحاظ موقعیت مهم و استراتژیک دریایی که دارد، در گذشته مهاجرت اروپایی های زیادی را به خود دیده است که موجب دگرگونی و تاریخ بسیار پر فراز و نشیب این کشور شدند. در حال حاضر آفریقای جنوبی از بهترین وضعیت اقتصادی در میان سایر کشورهای این قاره سود می برد و زیرساخت های مدرنی نیز از چندین سال پیش در سراسر این کشور در حال شکل گیری است؛ همانطور که می دانید آفریقای جنوبی میزبان مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 نیز بود. تور آفریقای جنوبی نوروز 98 را از دست ندهید.

ویژگی اصلی که باعث شده سالانه گردشگران زیادی آفریقای جنوبی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند تنوع نژاد و فرهنگ مردم آن است که متأثر از آن، تنوع غذایی، موسیقی، رقص و مراسم های سنتی گسترده ای دارد. علاوه بر این آفریقای جنوبی جاذبه های گردشگری زیادی نیز دارد که از جمله آن ها می توان به آثار باستانی و تاریخی آفریقای جنوبی، بزرگترین آکواریوم طبیعی آفریقا، پارک های حیات وحش مانند پارک شیر ها، پارک آبی نهنگ ها و باغ وحش های بزرگ اشاره کرد. ژوهانسبورگ و كيپ تاون که شهر زیبای بندری این کشور می باشد، از مهمترين نقاط گردشگری آفریقای جنوبی محسوب می شوند.

تور های آفریقای جنوبی: