مختصری درباره کره جنوبی

کره جنوبی بدون شک یکی از زیباترین و منحصر به فردترین کشورهای قاره آسیاست که جمعیتی در حدود 51 میلیون نفر داشته و پایتخت آن نیز سئول نام دارد. در این کشور به سبب موقعیت ویژه جغرافیایی که وجود دارد، می توان مناطقی بسیار زیبا و مملو از زیبایی و حیرت انگیزی را تماشا نمود که نظیر آن در کمتر کشوری از دنیا وجود دارد.
هانگول نام زبانی است که کره‌ای ها به آن صحبت می کنند و چیزی حدود 35 هزار نفر از جمعیت 51 میلیونی این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند که بیشتر آنها را نیز مهاجران تشکیل می دهند. با معرفی تور کره جنوبی نوروز 98 با ما همراه باشید.

سئول، دائجو، پوسان و اینچئون از مهمترین شهرهای توریستی شبه جزیره کره بشمار می رود که همواره در ایام مختلف سال با استقبال بی نظیر گردشگران مواجه می شوند. کره جنوبی که تاریخ پر فراز و نشیبی نیز دارد، در خلال سال های جمگ جهانی خسارات زیادی را متحمل شد اما روند رو به رشد خود را پس از  استقلالش در سال 1945 میلادی آغاز کرد و هم اکنون بعنوان یکی از قطب های فناوری و تکنولوژی در دنیا شناخته می شود.
میونگ دونگ (مرکز خرید)، میدان دیزاین دونگ دمون، منطقه هونگ ده، کاخ گیونگ بوک گانگ و دیوار شهر سئول را می توان بعنوان مهمترین جاذبه های گردشگری این کشور معرفی کرد که در تور کره جنوبی می توانید از آنها دیدن کنید. بدون شک سفر به کشوری که مملو از هنر، زیبایی، تاریخ و فناوری است، می تواند برای شما بسیار خاطره انگیز و تکرار نشدنی باشد. کشور کره به دلیل تاریخ کهن خود در دنیا بسیار شناخته شده می باشد و سالانه گردشگران و تجار زیادی برای تفریح و تجارت به این کشور زیبا و رویایی سفر می کنند.

تور های کره جنوبی: