تایلند کجاست؟

تور تایلند یعنی سفر به سرزمین لبخندها؛ کشور تایلند که در بخش جنوب شرقی آسیا، درشبه جزیره ی هندوچین، بین لائوس، کامبوج و مالزی واقع شده، یکی از محبوب ترین کشورهای آسیاسی برای توریست ها محسوب می شود. این کشور سرتاسر سبز به خاطر نزدیکی به خط استوا و دریا و برخورداری از رودخانه ها و دریاچه های فراون، دارای آب و هوایی مرطوب و گرمسیری می باشد که اقلیم کوهستانی پوشیده شده از جنگل های گرمسیری در شمال، شالیزارها و مراتع سرسبز در نواحی مرکزی و مزارع کائچو، باغ های میوه و جنگل در بخش شرقی و غربی این کشور را سرتاپا سبز کرده است؛ همچنین جزایر اعجاب انگیزی چون پوکت و سامویی با ساحل های پوشیده شده از شن های نرم و سفید و آب هایی شفاف زیبایی تایلند را دو چندان کرده اند.

شاید بتوان دلیل اصلی محبوبیت تایلند برای توریست ها را علاوه بر طبیعت خارق العاده آن جاذبه هایی مثل برگزاری فستیوال های مختلف، اجرای شو و مراسم های خاصی دانست که در تورهایی مثل تور پاتایا اجرا می شود، فرهنگ و آداب و رسوم خاص تایلندی، اماکن تاریخی و مذهبی را می توان از دیگر جذابیت های تور تایلند دانست.

همچنین باید گفت که برای هر نوع سلیقه‌ای، مقصدی جذاب و ایده‌آل در تایلند وجود دارد؛ به همین دلیل هم هست که سفر به تایلند همواره برای اکثر گردشگران بسیار هیجان انگیز و پر از خاطره بوده است. از پر گردشگرترین شهرهای تایلند می توان به جزیره زیبای پوکت، شهر ساحلی پاتایا، جزیره سامویی و البته پایتخت این کشور بانکوک اشاره کرد.

تورهای تایلند: