مختصری درباره ویتنام

جمهوری سوسیالیستی ویتنام، کشوری باریک و طولانی با مساحتی بیش از سیصد و سی هزار کیلومتر مربع در منطقه جنوب شرقی آسیا، بین دریای چین جنوبی و مرزهای لائوس است. ویتنام از مناظری چون، شالیزارهای برنج، کوهستان های جنگلی، دلتا های حاصلخیز، شهرهای مدرن، بازارچه ها و روستا های سنتی، اماکن تاریخی و… تشکیل شده است. ویتنام با داشتن اقلیمی گرمسیری و استوایی و سابقه ی تاریخی کهن و دیرینه و برخورداری از جاذبه های تاریخی و معابد قدیمی بسیار زیاد و جاذبه های طبیعی چون تفریحگاه های ساحلی، جزایر و سواحل سرسبز، حیات وحش و جاذبه های شهری چون قطارهای هوایی، پارک های آبی، کلاب ها و… مورد کانون توجه توریست ها از اقصی نقاط جهان گردیده است.

بدون شک تنوع بسیار بالا و بی نظیر جاذبه های گردشگری تور ویتنام، هر گردشگری با هر نوع سلیقه ای را راضی می کند تا به این کشور سفر کند؛ گونه های حیوانی بسیار زیاد و البته بعضا نادر، طبیعت بکر و دست نخورده، سواحل زیبا و تماشایی به همراه امکانات و خدمات رفاهی مناسب برای گردشگران از جمله مواردی هستند که در شهرهای مختلف ویتنام وجود دارند.
هوشی مینه، هانوی، دالات، هالونگ بی، هوئه و دالانگ برخی از زیباترین و گردشگر پذیرترین شهرهای این کشور هستند که هر یک می توانند مکانی ایده‌آل برای اقامت توریست‌ها و مسافران بخصوص زوج های جوان باشند.

تورهای ویتنام: