پوکت، نگین زیبای تایلند

اگر شما هم قصد سفر به یک کشور در آسیای شرقی و چشیدن حال و هوای استوایی را دارید، شاید تایلند و تور تایلند یکی از مناسب ترین انتخاب های شما باشد. اگر شما هم به گشت و گذار و تفریح و طبیعت علاقه مند هستید، در این مقاله ما را همراهی کنید، چرا که قصد داریم برای شما درباره پوکت، نگین زیبای تایلند اطلاعات بدهیم.

زیبایی های پوکت

زیبایی های پوکت

جای دارد از تیم تحریریه آژانس کاروانیک بابت دادن اطلاعات این مقاله تشکر ویژه به عمل بیاوریم.

همانطور که می‌دانید تایلند در جنوب شرقی آسیا مستقر شده است و کشوری از مجموعه جزایر می باشد، در این بین، پوکت و به طور کلی تور پوکت، به مجموعه جزایر نزدیک همی اتلاق میگردد که هر ساله پذیرای مسافران و گردشگران از سراسر دنیا می باشد.

سواحل پوکت

سواحل پوکت

این استان، یکی از زیباترین مناطق دنیا می باشد، آب زلال و پاک، جزایر زیبا و تفریحات متداوم و جاذبه های گردشگری طبیعی، پوکت را به قطب گردشگری بین المللی تبدیل کرده است، به طوری که هرساله بودجه کشور تایلند، براساس تخمین مسافران و توریست های جزایر پوکت، تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

این مجمع الجزایر، با داشتن ساحل شنی و پاک، مراسم جشن و پایکوبی متداوم، طبیعت بکر و جنگل‌های انبوه و سرسبز، می تواند خستگی و روزمرگی افراد را به طور کامل از بین ببرد و افراد لحظاتی سراسر شادی و آرامش را تجربه کنند.

آب های زلال در پوکت

آب های زلال در پوکت

در این جزایر که نام یکی از مهم ترین و زیباترین آنها نیز، پوکت و جزایر فی فی می‌باشند، دارای هتل های زیبایی نیز می‌باشند که با آخرین استانداردها و سختگیرانه ترین معیارهای سنجش جهانی، مطابقت داشته و برای مسافران لحظاتی سراسر شاد و آرامش را رقم می‌زنند.

یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری پوکت، باغ وحش پوکت می‌باشد، که در آن گونه‌های حیوانات وجود دارند و مراجعین می‌توانند از نزدیک با آن‌ها تماس داشته باشند، عکس یادگاری بگیرند و درباره آن‌ها اطلاعات کسب کنند.

پوکت تایلند

پوکت تایلند

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری پوکت را می توان سینمای شناور دانست.سینمایی که شما به عنوان بیننده، در قایق های مستقر شده، و فیلم با پروژکتورهای عظیم بروی پرده نمایش قرار میگیرد تا مسافران و گردشگران طرفدار سینما و فیلم نیز در پوکت، لذت و آرامش را تجربه کنند.

اگر طرفدار فیلم های جیمزباند باشید، برایتان جالب خواهد بود که یکی از فیلم های این مجموعه در جزایر پوکت که بعدها به همین اسم نیز تغییر نام داد، فیلم برداری شده است و دیدن آن نیز خالی از لطف نمی‌باشد.

منبع: http://www.karvanik.ir/