تور آنتالیا پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
تور آنتالیا بدون شک محبوب ترین تور بین شهرهای کشور ترکیه محسوب می شود. آنتالیا توریستی ترین شهر ترکیه بیش از 40 درصد از توریست های خارجی ترکیه را مجذوب خود کرده است. این شهر از شرق با سواحل چشم نواز آلانیا شرو ع می شود و تا بلک و کندو در مدیترانه امتداد می یابد. آنتالیا با آب و هوای مدیترانه ای خود، بیش از نیمی از سال آفتابی بوده و میزبان عاشقان تفریحات دریایی می باشد. موج سواری، اسکی روی آب و شنا در رودخانه های وحشی آنتالیا از جمله تفریحاتی است که می توانید در آنتالیا به آنها بپردازید.

کوهستان های آنتالیا سالانه میزبان هزاران صخره نورد ماجراجو هستند. از دیگر جاذبه های توریستی گردشگری آنتالیا می توان از پارک آبی آکوآلند، بندر قلعه کاله ایچی و چام یووا نام برد. تور آنتالیا مخصوص کسانی است که می خواهند از زندگی دست بکشند و چند روزی فقط خوش بگذرانند و لذت ببرند.

یکی از منحصربفردترین ویژگی های تور آنتالیا، تور کشتی آنتالیا است. این سفر چند روزه به شما این امکان را می دهد تا پا را فراتر گذاشته و در یک کشتی مجلل و هیجان انگیز، سفری دریایی بر کرانه دریای مدیترانه داشته باشید. تور کشتی آنتالیا این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر تماشای مناظر چشم نواز از روی عرشه، در حین توقف در دریا شنا کنید. اگر تور آنتالیا را برای سفر خود انتخاب کرده اید این کشتی را از دست ندهید.