تور برزیل پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
برزیل، بزرگترین کشور قاره آمریکای جنوبی، کشور فوتبال قهوه و کارناوال های بزرگ است. سالیان سال است که برزیل محبوب دل همه ی گردشگران از سرتاسر جهان است و هرچند گاهی هزینه ی سفر به این کشور بسیار زیاد می شود، اما همیشه خیابان های ریو پُر از گردشگرانی است که از زیبایی های این شهر رنگارنگ دیدن می کنند.

تور برزیل بهترین گزینه برای کسانی است که از زندگی شهری خسته شده اند و می خواهند برای مدتی در آرامش به دل طبیعت پناه ببرند تا روحیه خود را احیا کنند. برزیل کشور بسیار وسیعی است و تنوع آب و هوایی زیادی را شامل می شود. این نکته به نوبه خود از ویژگی های این کشور محسوب می شود زیرا گردشگران با هر سلیقه ای می توانند به این کشور بزرگ سفر کنند.

پایتخت برزیل، برازیلیا نام دارد و زبان عامه مردم در این کشور پرتغالی است. همانطور که اشاره کردیم برزیل کشور بسیار وسیعی است و نژادها و قومیت های بسیار زیادی در آن زندگی می کنند. اکثر مردم این کشور را آفریقایی ها، اروپایی ها و البته آسیایی ها تشکیل می دهند.  نظام حاکم بر کشور برزیل جمهوری فدراتیو است.

یک دسته از گردشگران که علاقه بسیار زیادی به کشور برزیل دارند طرفدارن حیات وحش هستند. ماجراجویی در پانتانال و کمپینگ در جنگل های آمازون لذت وافری برای عاشقان طبیعت خواهد داشت. سواحل چشم نواز، مردم خونگرم و فستیوال های سالانه همه و همه در کار هم برزیل را به یک مقصد گردشگری فوق العاده تبدیل کرده است. اگر تور برزیل را برای تعطیلات پیش روی خود انتخاب کرده اید، حتما به ارتفاعات کوه های “کله قند” بروید و تله کابین سوار شوید. منظره ای که پیش روی شما قرار می گیرد نفستان را در سینه حبس خواهد کرد.