تور کانادا پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
کانادا دومین کشور بزرگ قاره آمریکاست و مساحتی برابر با 6 برابر مساحت ایران دارد. طبق آخرین آمارها حدود 35 میلیون نفر در کشور کانادا زندگی می کنند. هرچند آب و هوای این کشور سرد و یخبندان به نظر می رسد، اما مردم این کشور بسیار خونگرم و مهربان هستند.

کانادا کشوری است که مناظر طبیعی بی شمار و مناطق گردشگری بسیار چشم نوازی دارد و از این جهت بهشت عاشقان طبیعت گردی محسوب می شود. اگر چه بیشتر مساحت این کشور آب و هوایی بسیار سرد دارد اما برخی استان ها و مناطق کشور کانادا، آب و هوایی گرم تر و مناسب تر دارند.

تور کانادا معمولا به کسانی پیشنهاد می شود که عاشق طبیعت گردی و کمپینگ هستند. یکی از مهم ترین جاذبه های اکوتوریسم در کشور کانادا آبشار نیاگارا است که در مرز مشترک کانادا و ایالات متحده قرار دارد. آبشار نیگارا بزرگترین آبشار فعال در جهان است و سالانه هزاران گردشگر از تمام نقاط جهان را مجذوب خود می کند.

از دیگر جاذبه های گردشگری کشور بزرگ کانادا می توان به خلیج فاندی،جنگل خرس یزرگ، جاده ی کبوت و کارناوال زمستانه کبک اشاره کرد. تور کانادا فقط به اکوتوریسم خلاصه نمی شود و در شهری مثل مونترآل، مدرن ترین مراکز خرید و تفریحات متنوع برای گردشگران با سلایق مختلف پیدا می شود. اگر تور کانادا را برای تعطیلات آتی خود انتخاب کردید حتما از آبشار نیاگارا دیدن کنید. شاید این شانس فقط یک بار به شما داده شود.