تور چین پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
چین کشور مهمی است. پرجمعیت ترین کشور جهان با بیش از سه میلیارد نفر جمعیت بعد  از روسیه پهناورترین کشور جهان هم محسوب می شود و مساحتی بالغ بر 10 میلیون کیلومتر مربع دارد و بخش عظیمی از قاره آسیا را شامل می شود. این کشور دومین اقتصاد جهان پس از ایالات متحده آمریکا محسوب می شود، اما هنوز در دل خیابان های آن سنت و مدرنیته با هم ادغام می شوند.

پایتخت چین، شهر پکن بعد از شانگهای دومین شهر بزرگ این کشور به شمار می رود. پکن علاوه بر پایتخت سیاسی، پایتخت فرهنگی این کشور پهناور هم محسوب می گردد. در خیابان های پکن مدرنیته با سنت های زیبای چینی چنان زیبا گره خورده است که توجه هر توریست خارجی را جلب می کند. اصالت و سنت های دیرینه ی چینی در دل خیابان های این شهر زنده اند و همچنان می توان معابد و چایخانه ها و خانه های قدیمی را در گوشه و کنار شهر مشاهده کرد.

صنعت توریسم نقش بسیار مهمی در ارتقای اقتصاد چین داشته است. سالانه تجار، صاحبان کسب و کار و گردشگران بیشماری به دلایل مختلف به چین می روند و این کشور با پتانسیل بسیار زیادی که دارد به بهترین شکل پذیرای آنهاست. جاذبه های طبیعی چشم نواز در کنار آثار باستانی متعدد و تمدن چند هزار ساله، چین را به یک مقصد گردشگری کامل تبدیل کرده است. اگر تور چین را برای سفر انتخاب کرده اید چند پیشنهاد برای شما داریم: شهر ممنوعه، دیوار بزرگ چین، غارهای ژیجن و کوه چان بای شان!