تور دبی پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
تور دبی مطمئنا یکی از محبوب ترین تورها برای کسانی است که دوست دارند سفری لوکس و به یادماندنی داشته باشند. شاید بعد از شنیدن نام این شهر صحرایی اولین تصویری که به ذهنتان برسد بلندترین برج جهان (برج خلیفه) و یا سازه‌های خارق العاده‌ای مثل برج العرب، جزایر نخل و.. باشد اما کمتر کسی امروز باور می‌کند که این قطب تجارت و گردشگری جهان زمانی یک آبادی کوچک بوده که مردم آن از طریق صید صدف امرار و معاش می‌کردند.

با دور اندیشی و تدبیر حاکمان گذشته دبی، این شهر صحرایی کوچک محل مناسب و ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری بازرگانان هندی و ایرانی شد و بعدها به یکی از بزرگترین قطب گردشگری و تجاری جهان تبدیل شد. ناگفته نماند که پیشرفت و ترقی امروز این شهر نتیجه‌ی دوراندیشی بن سعید آل مکتوم بود که بستر را برای جذب سرمایه از کشورهای همسایه فراهم کرد.

تور دبی با داشتن آمیزه‌ای از جاذبه‌های گردشگری مدرن و سنتی همچون بلندترین آسمان‌خراش‌ها، بناهای تاریخی، بازارچه های سنتی، سازه‌های مدرن شهری و پیست اسکی مصنوعی، رستوران‌های خاص بر بلندای برج‌ها و در اعماق دریا به یکی از مقاصد گردشگری دنیا تبدیل شده که به جرات می‌توان گفت کمتر کسی در دنیا است که آرزوی دیدن آن را نداشته باشد اما اصلی ترین جاذبه‌ی توریستی دبی مراکز خرید آن است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مرکز خرید امارات دبی مال، دیره سیتی سنتر و مرکز خرید ابن بطوطه اشاره کرد.