تور استانبول پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
استانبول شهری است که شاید بیشتر از هر شهر دیگری در دنیا گردشگر ایرانی به خود دیده است. شهر استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است و مرکز اقتصادی و فرهنگی این کشور محسوب می شود. استانبول بدون شک محبوب ترین و توریستی ترین شهر کشور ترکیه است. موقعیت جغرافیای شهر استانبول این شهر را باز هم جذاب تر و استثنایی تر می کند. استانبول در واقع در کنار تنگه ی بسفر و دریای مرمره قرار گرفته است و در مرز دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد. از این حیث استانبول شهری است که رنگ و بوی هر دو قاره را در خود دارد.

تور استانبول بین گردشگران ایرانی بسیار محبوب است و تشابهات فرهنگی دو کشور ایران و ترکیه شاید اصلی ترین دلیل این اتفاق باشد. البته پایین بودن هزینه های سفر به استانبول هم تاثیر بسیار زیادی در این موضوع دارد اما استانبول، خواهرخوانده ی تبریز و اصفهان است و مردم ایران به شدت این شهر را دوست دارند.

استانبول شهری باشکوه است و از آثار تاریخی متعدد تا پاساژهای بزرگ و پرتعداد در هر خیابان آن پیدا می شود. می دانید که ترکیه در حوزه مد و فشن بسیار فعال است، از این رو در استانبول معروف ترین و برترین برندهای روز دنیا را پیدا خواهید کرد. پس اگر گذرتان به این شهر افتاد از گالری های بزرگ و متعدد آن دیدن کنید. اگر تور استانبول انتخاب شما برای سفری است که پیش رو دارید چند پیشنهاد برای شما داریم: کباب ترکی، ایا صوفیه، مسجد آبی و دلمه باغچه!