تور مالدیو پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
تور مالدیو بی شک سحرآمیزترین و رویایی ترین سفری است که تا امروز تجربه اش کرده اید. مالدیو کشوری است که از بیش از 1200 جزیره کوچک تشکیل شده است. 202 جزیره مسکونی و حدود 1000 جزیره ی مرجانی بکر و دست نخورده که افقی چشم نواز و فیروزه ای ایجاد کرده اند تنها سه دهم درصد از مساحت کشور مالدیو را شامل می شوند. این کشور در واقع 115300 کیلومتر قلمرو دریایی دارد و در حقیقت یک مجمع الجزایر رویایی محسوب می شود.

جزایر مرجانی که با آب های زلال فیروزه ای احاطه شده اند و در نمای درختان نارگیل منظره ای بی نظیر ایجاد کرده اند. سالانه هزاران گردشگر برای تعطیلات و تفریح و استراحت از تور مالدیو استفاده می کنند. اگر چه این کشور بخش مسکونی بسیار کوچکی دارد، اما تنها شهر آن یعنی ماله بسیار پیشرفته و مدرن است. هتل های لوکس در کنار مراکز خرید بزرگ و مجلل ماله را به شهری آرام و کامل تبدیل کرده اند. در این شهر کوچک همه مراکز ضروری اعم از بیمارستان، فروشگاه و سایر امکانات رفاهی وجود دارد.

فواصل بین جزایر در کشور مالدیو بسیار کوتاه است و رفت و آمد با قایق های تندرو انجام می شود و این خود یکی از جاذبه های گردشگری این مشور محسوب می شود. تفریحات ساحلی و ورزش های آبی مالدیو را به یکی از دوست داشتنی ترین قطب های گردشگری دنیا تبدیل کرده است. اگر شما هم تور مالدیو را برای تعطیلات پیش رو انتخاب کرده اید، مطمئن باشید از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.