تور پاتایا پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
بدون شک باید تور پاتایا را یکی از بهترین و پرطرفدارترین تورهای آسیایی دانست. این شهر توریستی که در فاصله‌ی 165 کیلومتری بانکوک واقع شده، یکی از زیباترین شهرهای ساحلی و قطب گردشگری تایلند محسوب می‎شود. جالب است که بدانید جذابیت گردشگری پاتایا را سربازان آمریکایی در دوران جنگ ویتنام کشف کردند، بعد از جنگ ویتنام این شهر محلی برای استراحت و تفریح سربازان آمریکایی تبدیل شد. آب‌وهوای گرمسیری با سواحل خاص و آسیایی، مردمی خونگرم و مهمان نواز، باعث شد که پاتایا به پاتوق تفریحی سربازان آمریکایی و بعدها تمامی مردم آمریکا و دنیا تبدیل شود.

پاتایا از نظر صنعت توریسم یکی از مهم‌ترین شهرهای تایلند به شمار می‌رود، جالب است که بدانید در سال 2005 بیش از پنج و نیم میلیون نفر به این شهر ساحلی سفر کردند و رکورد شهر گردشگری شکسته شد. در جذابیت این شهر آب و هوا و سواحل نقش کلیدی دارند و دوستداران آفتاب (به خصوص اروپایی ها)، طرفداران ورزش‌ها و تفریحات آبی مثل، شنا، اسکی روی آب، موج سواری، جت اسکی و غواصی از طرفداران پروبا قرص این شهر هستند.

در حال حاضر با گسترش صنعت گردشگری پاتایا و تایلند جاذبه‌های گردشگری آن بیش از پیش شده و تور پاتایا به یکی از محبوب‌ترین تورها برای مردم جهان و به خصوص ایرانیان تبدیل شده است. از جمله‌ اماکن گردشگری پاتایا می‌توان به ساحل جومتین، جزیره‌ی مرجانی، پارک سنگ‌های چند میلیون ساله، مزرعه کورکودیل اشاره کرد. اگر شما هم به ورزش‌های آبی، آب و هوای گرمسیری و زیست بوم تایلند علاقه دارید این شهر می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های سفر برای شما باشد.