تور سوچی (روسیه) پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
سوچی از دیگر شهرهای بسیار زیبای روسیه است که به سبب واقع شدن در غرب این کشور پهناور، دارای آب و هوایی گرم‌تر و بسیار مطبوع‌تر از دیگر شهرهای روسیه است.

سوچی که در کنار آبخازیا، یکی از جمهوری خودمختار زیر نظر گرجستان واقع شده، دارای جاذبه های توریستی بسیار زیادی از جمله آب گرم ماتسستا، کوهستان کراسنایا پولیانا، باغ گیاه شناسی، پارک ملی و… می‌باشد که تک تک این جاذبه‌ها برای طرفداران تور سوچی مورد توجه بوده و هر ساله برای دیدن این جاذبه‌ها به روسیه سفر می‌کنند. جالب است که بدانید سوچی به طور کلی به چهار منطقه لازاروسکی، مرکزی، آدلر و خوستینسکی تقسیم می‌شود که هر کدام از این مناطق دارای جاذبه توریستی منحصر به فرد خود می‌باشد.

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که سوچی را نسبت به دیگر شهرهای روسیه و حتی اروپا منحصر به فرد کرده آب و هوای گرم و مرطوب آن است که باعث شده شهر به جای برف از مزراع چای و نخل پوشیده شود. گفتنی است که میانگین دمای سوچی در فصل تابستان حدود 26 درجه سانتی گراد بوده و این به این معنی است که تابستان بهترین زمان برای سفر به این منطقه است.

یکی دیگر از نکات جالب راجع به این شهر برگزاری المپیک زمستانی 2014 بود که به میزبانی این شهر برگزار گردید و  به سبب آن سیل عظیمی از ورزشکاران به همراه علاقه مندان به ورزش های زمستانی و گردشگران به این شهر سفر کردند و از همان جا سوچی بیش از پیش بین شهرهای گردشگری شناخته شد.