تور آفریقای جنوبی پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
باور اشتباه رایج این است که تور آفریقای جنوبی طرفدار نخواهد داشت! اما در واقع آفریقای جنوبی به دلیل مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری بیشماری که دارد مقصد توریستی بسیار پرطرفداری است.

کشور آفریقای جنوبی در جنوب قاره آفریقا قرار دارد و به سبب داشتن تنوع آب و هوایی بسیار زیاد و همینطور ویژگی های فرهنگی متنوعی که دارد یک دنیای کوچک است که در دل یک کشور بزرگ جای گرفته و سالانه هزاران گردشگر هیجان زده را از سرتاسر جهان مجذوب خود می کند. آفریقای جنوبی در مناطق غربی آب و هوایی نیمه کویری دارد، در حالیکه مناطق شرقی این کشور پوشیده از سبزه زارها و علفزارهای استوایی است.

به واسطه طبیعت بکر و دست نخورده ی این کشور، آفریقای جنوبی یکی از ثروتمندترین کشورهای قاره آفریقا است و به همین دلیل زیرساخت های مدرن و مجلل بسیار زیادی در این کشور شکل گرفته است. در سال 2010 آفریقای جنوبی میزبان جام جهانی فوتبال بود که باعث شد تا تور آفریقای جنوبی رکورد تاریخ صنعت گردشگری در این کشور را متحول کرده و آفریقای جنوبی را به عنوان یک مقصد گردشگری مهم به جهانیان معرفی کند.

همانطور که بالاتر اشاره کردیم تنوع نژادی و فرهنگی به تنهایی یکی از ویژگی های بسیار تاثیرگذار در صنعت گردشگری کشور آفریقای جنوبی محسوب می شود. علاوه بر جاذبه های طبیعی، چندین اثر تاریخی بسیار مهم و همینطور پارک های حیات وحش و آکواریوم های بزرگی در آفریقای جنوبی وجود دارند که دیدن از آنها خالی از لطف نیست. کارناوال های موسیقی و مراسمات سنتی متعددی وجود دارند که گردشگران خارجی می توانند با شرکت در آنها بیشتر با فرهنگ و رسوم مردم آفریقای جنوبی آشنا شوند. اگر تور آفریقای جنوبی را برای تعطیلات پیش روی خود انتخاب کرده اید، فراموش نکنید از ژوهانسبورگ و کیپ تاون دیدن کنید.