تور کره جنوبی پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
کره جنوبی چند سالی است که بواسطه ی سریال های تلویزیونی خوش ساختش بین گردشگران ایرانی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. بدون شک کره جنوبی یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا و چه بسا جهان است. مناظر حیرت انگیزی در این کشور وجود دارند که نظیر آنها در هیچ کجای دنیا پیدا نمی شود. شاید برایتان جالب باشد که در کره جنوبی بیش از 40 هزار مسلمان زندگی می کنند که البته اکثریت آنها مهاجر هستند.

سئول پایتخت کره جنوبی شهری شلوغ و پرهیاهو است که شاید در نگاه اول چیزی برای ارائه نداشته باشد. اما یک روز گشت و گذار در این شهر نظرتان را تغییر خواهد داد. شاید تضاد بهترین کلمه برای توصیف این شهر باشد. تضاد بین سنت و مدرنیته، پیر و جوان، قدیمی و جدید … کره جنوبی در خلال جنگ جهانی خسارات بسیار زیادی دید اما از سال 1945 پس از استقلالش روند رو به رشدی داشته و امروزه به یکی از قطب های فناوری دنیا تبدیل شده است.

جاذبه های گردشگری کره جنوبی بسیار متعدد هستند. تور کره جنوبی مخصوص کسانی است که عاشق هنر، معماری، فناوری و تاریخ هستند. از جاذبه های گردشگری کره جنوبی می توان به مرکز خرید میونگ دونگ، کاخ گیونگ بوک گانگ و منطقه هونگ ده اشاره کرد. سالانه گردشگران بیشماری برای گشت و گذار در دل تاریخ کره به این کشور سفر می کنند. شما هم اگر تصمیم دارید با تور کره جنوبی به این کشور سفر کنید حتما از دیوار شهر سئول دیدن کنید.