تور سریلانکا پیشنهاد ویژه کــــاروانیکــ
کشور سریلانکا با مساحتی بیش از 65 هزار کیلومتر مربع در فاصله ی نوزده کیلومتری از هند واقع شده است، آب و هوای این جزیره، گرمسیری و در ارتفاعات معتدل می باشد. کشور سریلانکا که فاصله‌ی چندانی از هند ندارد با داشتن آب‌وهوا و طبیعتی بی‌نظیر که با جنگل‌های گرمسیری، جاذبه‌های تاریخی مثل مجمسه‌هایی با قدمت هزار ساله و ارتفاعات معتدل آراسته شده امروز به یکی از توریستی‌ترین نقاط دنیا تبدیل شده و یکی از مقاصد محبوب برای مردم دنیا می‌باشد.

اگر فیلم ایندیانا جونز را دیده باشید به احتمال زیاد گوشه‌ای از طبیعت بکر سریلانکا را دیده اید، این کشور یکی از تاریخی ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود، معابد اسرار آمیز و تاریخ خفته بین جنگل‌های گرمسیری این منطقه باعث شده که به آن را به سرزمین گمشده بشناسند و امروز سفر به سریلانکا به یکی از آرزوهای گردشگران جهان تبدیل شود.

قرار گرفتن سریلانکا در نزدیکی خط استوا باعث شده که همیشه دمایی معتدل بین 28 تا 32 درجه داشته باشد  و همین این منطقه را به مقصدی همیشگی در تمام فصول سال برای گردشگران تبدیل کرده است. اگر بخواهیم خیلی مختصر به برخی از بهترین جا‌ذبه‌های گردشگری سریلانکا اشاره کنیم می‌توان از “کوه شیر” در شهر سیگیریا، شهر تاریخی کندی که به خاطر معابد تاریخیاش معروف است و شهر تاریخی پولوناروا، پایتخت سریلانکا اشاره کرد.

اگر به تاریخ علاقه دارید و دوست دارید به اعماق زمان گذشته سفر کنید تور سریلانکا بهترین مقصد گردشگری برای شما می‌تواند باشد. وجود جاذبه‌های طبیعی و تفریحات متعدد در این کشور باعث می‌شود که تور سریلانکا برای تمام اعضای خانواده جذاب و به یادماندنی شود.